11 Wojskowy Oddział Gospodarczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
28 czerwca 2019
Święto 11 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
28 czerwca w Bydgoszczy żołnierze oraz pracownicy resortu Obrony Narodowej uroczyście obchodzili Święto 11 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

W tak ważnym dla WOG-u dniu przybyło wielu znamienitych gości – wyżsi przełożeni, dowódcy jednostek na co dzień współpracujących z Oddziałem,  przedstawiciele służb mundurowych oraz przyjaciele jednostki. Nie zabrakło również byłych komendantów: płk. Grzegorza Gotowicza i kmdr. por. rez. Krzysztofa Szornaka oraz byłych żołnierzy. To oni wspólnymi siłami w poprzednich latach budowali solidny fundament w postaci gotowości do realizacji zadań zgodnie z przeznaczeniem na najwyższym poziomie.

Podczas uroczystości Komendant 11 WOG, ppłk Jan Lipiński, w obecności Szefa Oddział Realizacji Konserwacji i Remontów komandora Ireneusza Kukowskiego oraz Dziekana IWspSZ księdza pułkownika Tomasza Paronia wręczył wyróżnienia najbardziej zasłużonym żołnierzom i pracownikom resortu ON. Kompanię honorową wraz z pocztami flagowym i sztandarowym wystawiła 1 Pomorska Brygada Logistyczna.

Żołnierzom i pracownikom 11 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z okazji ich święta życzymy dalszych sukcesów w służbie i pracy!

 

 

 

 

 

generuj pdf
go-up
Kontakt

11 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Gdańska 147
85-915 Bydgoszcz
tel. 261411300
fax. 261411313

    
  • BIP